Жіночі годинники 2019


  • 04 грудня 2018 20:40:14
  • Переглядів: 4182

Мініатюрні годинник 2019 року

У 2019 більша увага слід приділити мініатюрним годинникам, так як саме такий годинник відмінно дивиться з будь-яким стилем одягу і виглядає жіночно. Що ж стосується кольору наручних годинників? Безумовно, білий і чорний колір завжди буде в моді, але також найактуальнішими будуть помітні і насичені кольори, такі як лимонний, апельсиновий, неоновий, смарагдовий і кораловий.

Також слід знати, який дизайн наручного годинника буде в моді. В першу чергу увагу потрібно приділити годиннику з неповторним і нестандартним дизайном циферблата і корпусу. Наприклад, прекрасним вибором будуть годинники трикутної, ромбоподібної, квадратної, овальної і класичної круглої форми. Також вітається незвичайний підхід до виконання окремих деталей годинника. Також будуть привабливо виглядати з плавним переходом корпусу в браслет, коли їх ширина буде практично однакова.


Новий декор жіночих годинників 2019 року

Слід взяти до уваги актуальність використання незвичайного декору циферблата, тобто використання замість звичних цифр будь-якого зображення. Такий декор завжди виглядає незвично і модно. Але, на жаль, доведеться відмовитися від деяких елементів декору, таких як стрази, різні камінчики і блискітки.


Годинники в чоловічому стилі - для жінок впевнених в собі

Одним з популярних трендів 2019 року є годинник в чоловічому стилі. Такі годинники відрізняються тим, що в них не доступні будь-які додаткові елементи, а виконані вони в золотистому або срібному кольорі. На жіночій руці такий годинник виглядають дуже оригінально і ексцентрично.

Виходячи з раніше сказаного, можна зробити висновок, що в 2019 році найбільш популярними будуть годинник, які виглядають цікаво, вигадливо і незвично. Така різка зміна стилю викликана тим, що найчастіше годинник використовують не за призначенням, а просто як аксесуар. Тому, чим цікавіше будуть виконані годинники, тим модніше вони будуть.


 

Рекомендуємо