NAVIFORCE - FOR DREAM (для мрій). Про виробника!


  • 21 грудня 2017 14:49:24
  • Переглядів: 7169


Бренд NAVIFORCE було офіційно засновано  в 2012 році. Він поєднує в собі два слова «NAVY» и «FORCE» в перекладі ці слова означають воєнно-морський флот.

Молодий підприємець Yang, який народився в 1980-х роках, був дуже сміливий і тому, кинув виклик старим традиційним правилам. Він вважав, що для молодого покоління потрібні дуже персоналізовані та довговічні годинники в період індивідуалізму. Таким, чином в концепції бренда NAVIFORCE лежить як особистість так і довговічність. Спеціалізований зовнішній вигляд, висока якість матеріалів, всі ці елементи годинника Naviforce підкреслюють його якість і неповторність серед конкурентів. На етапі проектування компанія гарантує, що всі годинники мають неповторний дизайн, тоді як компанії-конкуренти більшою частиною копіюють дизайн відомих брендів.

Фраза «FOR DREAM» вигравірована на зворотній стороні кожного годинника. Вона символізує первинний намір побудувати цей бренд «для мрій». Іменно ця фраза спонукає кожного майстра на виробництві зробити якісну і вишукану роботу для кожного з нас.

«Будьте індивідуальні, мисліть вільно» - це дух Naviforce. Кожна модель годинника призначена для того, щоб розповісти світу про прагнення компанії ставати кращими і вдосконалюватися заради своїх клієнтів. Чоловічі годинники NAVIFORCE - це вироби для активних молодих людей, які знають ціну часу. У них встановлено кварцовий Японський механізм, а ремінці є із нержавіючої сталі, або з натуральної шкіри.

Перевагою годиників є доступна ціна по якій їх можна придбати на офіційному сайті Raff.com.ua і висока якість.


 

Рекомендуємо