Наручні годинники 2019 року


  • 07 листопада 2018 12:57:14
  • Переглядів: 3103

На сьогоднішній день ситуація змінилася - наручний годинник, давно перетворившись з просто корисного супутнього аксесуара в якийсь символ успішності і добробуту його власника, звичайно ж теж схильні до впливу модних тенденцій, хоча і не в такій мірі, як, наприклад, взуття або жакет.


Поза модою і часом, як і все класичне залишаються класичні механічні годинники з якісних нержавіючих металів, хоча, в 2018 році найбільш актуальними стали невеликого розміру наручні годинники в корпусі срібного кольору. Це і визначило модні тенденції на цей рік: корпус зі світлого металу, прикрашений камінням або стразами. Це тренд початку року. До літнього сезону стали актуальні шкіряні браслети різних кольорів, стало модно одягати разом з наручним годинником кілька браслетів, схожих з ними по стилю.

Отже, модні тенденції 2018 року

Жіночі наручні годинники: витончений, невеликий за розміром корпус з металу білого кольору, може бути прикрашений каменями або стразами, при цьому широкий і відкритий циферблат, також світлих відтінків, або він може бути в колір ремінця для наручних годинників, з великими цифрами, або їх повною відсутністю, отаке дивне поєднання розкоші і мінімалізму. Плюс різнокольорові довгі шкіряні ремінці (перевага віддається дорогим сортам шкіри і яскравим забарвленням), які обвивають зап'ясті кілька разів, доповнені безліччю браслетів, з поєднаних з корпусом і ремінцем матеріалів, що раніше вважалося несмаком. Браслети навіть можуть бути прикрашені різноманітними підвісками.


Чоловічі наручні годинники

Тренд сезону - великий годинник з великим циферблатом, оснащені компасом, барометром, або яким-небудь ще «наворотів», який при цьому повинен бути великого розміру і добре і чітко видно як власнику, так і оточуючим. Все більшої популярності набирають гумові браслети для годинників, які перейшли від наручних годинників для дайвінгу в повсякденне життя, адже створені з особливо міцних матеріалів, розрахованих витримувати серйозні навантаження і несприятливі фактори зовнішнього впливу, вони дуже надійні і при цьому зручні, і не викликають різних алергічних реакцій . Ще одна модна тенденція в цьому сезоні пов'язана з водонепроникністю, на сьогоднішній день це неодмінна умова для наручних годинників - вони повинні бути водонепроникні, і, чим вище водозахист, тим краще. Це відноситься як до чоловічих, так і до жіночих наручних годинників. Можна припустити, що це вимога пов'язана зі всезростаючої напруженістю і ритмом життя сучасної людини, у якого стає занадто багато зон відповідальності, щоб турбуватися про те, щоб, бува, не намочити свій наручний годинник. Так, і  в загалі-то самі годинники для дайвінгу, великі масивні годинники для занять спортом, оснащені, наприклад, датчиком серцевих скорочень, тепер не вважаються моветоном в повсякденному носінні, їх можна носити в поєднанні зі строгим діловим костюмом на роботі, шортами і сорочкою-поло на відпочинку, і навіть якщо ви прийдете на світський прийом з таким наручним годинником на зап'ясті, ніхто вже не звинуватить вас у відсутності смаку.


Правда, якщо ви все ж віддаєте перевагу лаконічній класиці в одязі, використовуєте запонки і затиск для краватки, то краще доповніть свій гардероб класичними ж наручними годинниками, це тільки підкреслить вашу індивідуальність, адже модні тенденції так швидко змінюються, а класика ж - безсмертна.