ЯК ВИБИРАТИ НАРУЧНИЙ ГОДИННИК НА САЙТІ


  • 14 березня 2018 20:44:15
  • Переглядів: 998

Кілька порад, які допоможуть вибрати модель, що ідеально підходить саме для Вас. Мало хто покупці звертаються до нас з конкретною метою. У той момент, коли клієнт вирішує купити годинник, він мало уявляє, якими вони повинні бути ...


       Перша порада. Перегляд каталогу

Перш ніж віддати перевагу тій чи іншій моделі, потрібно ознайомитися з усім каталогом. На початковому етапі користуватися фільтром по торговим маркам ми не рекомендуємо.

Якщо є обмеження за коштами, то потрібно його відразу встановити. Знаючи, як ви будете користуватися годинником (носити на роботу, купуєте в подарунок, підбираєте до офіційного костюму або сукні), можна відразу виділити кілька з них.

       Друга порада. Не женіться за модою

Наручний годинник, як портмоне. Вони повинні бути надійні і виглядати стильно. Ультрамодні моделі з'являються на нашій вітрині досить часто і також швидко зникають. Їх із задоволенням купують люди публічні, які прагнуть до зовнішнього лиску і пишності. Якщо ви не з цієї «опери», краще підібрати модель, яка органічно впишеться в ваш щоденний образ і зможе тонко відтінити ділової або соціальний імідж.

      Третя порада. Читаність циферблата

Всі моделі годиників - справа рук професійних майстрів, тому кожна з них - шедевр сучасного мистецтва. Однак носити на руці шедевр і не мати можливості розгледіти на ньому цифри навряд чи комусь захочеться.

Спирайтеся на власне сприйняття. Якщо годинник комфортно «сидять» на руці, а для прочитання часу немає необхідності підносити їх прямо до носа, значить ви зробили правильний вибір.

     Четверта порада. Як вибрати ремінець

На деяких моделях поміняти ремінець неможливо. Він становить єдине ціле з корпусом. Шкіряні браслети виглядають не менш ефектно, ніж металеві, проте їх легше відрегулювати по колу зап'ястя. Бажано заздалегідь виміряти розмір руки, щоб не витрачати час на пошук. По заданих параметрах потрібну модель знайти буде набагато легше.

Ремінець повинен відповідати якості матеріалу, з якого виготовлений корпус. Шкіряні ремінці традиційно підбирають для металевих корпусів.

У тому випадку, якщо ви точно знаєте, яку модель хочете купити, досить відзначити її Артикульний номер і через кілька секунд зайнятися оформленням замовлення.

У будь-якому випадку ви завжди маєте можливість ознайомитися з новинками та аксесуарами, які прекрасно доповнять один одного. Цілком можливо, що там ви знайдете модель ще привабливішою, ніж вже вибрана.

Купити і переглянути годинники Ви можете у нашому каталозі "наручні годинники"