Чоловічі годинники на подарунок


  • 17 травня 2018 16:28:26
  • Переглядів: 1929

Як правильно вибрати годинник для чоловіків


Подарунку у вигляді годинника буде радий будь-який чоловік. Головне, правильно вибрати саме ту модель, яка виділить його індивідуальність. Всі чоловіки різні, і саме годинник здатні це підкреслити.

Для представників чоловічої половини людства, які цінують класику, строгий діловий стиль одягу і лаконічність кожної деталі підійде механічний годинник Winner або Jaragar.

Агресивні, потужні, спортивно-туристичні годинники Naviforce і Skmei прекрасно виділять з натовпу як в повсякденному житті, так і на крутий вечірці. Стійкість цих моделей дозволить їх власникам займатися самими безбашенним видами спорту, не розлучаючись з годинником.

Для мандрівників, мисливців і завзятих рибалок є спеціальна серія Skmei. Функції, якими володіють моделі годинників даного бренду, незамінні в подорожі - свідчення компаса, термометра, барометра, присутність крокоміра завжди покажуть точні значення.

Годинники з наявністю спеціальної сонячної батареї здатні отримувати заряд як від штучного освітлення, так і в природних умовах, заряду батареї вистачає для ідеально працює функціоналу терміном до 23 місяців без підзарядки.