Інструкція SKMEI SMART 1227, 1250, 1245, 1255


  • 19 листопада 2017 15:41:50
  • Переглядів: 41267

Інструкція на Українській мові по експлуатації SKMEI SMART 1227, 1245, 1250, 1255


Характеристики:

• підсвічування електролюминесцентная зеленого кольору

• водостійкість 5атм

• скло полікарбонат

• матеріал корпусу сталь, акрил

• матеріал ремінця каучук (ударостійкий)

• довжина браслета 24см

• висота циферблата 112мм

• ширина ремінця 20мм

• вага 56г

• Bluetooth 4.0

• версія ОС для синхронізації Android 4.3 і вище; IOS 7.0 і вище

• тип батареї CR32 (є індикатор заряду на дисплеї)


Як включити / вимкнути годинник? Натисніть і утримуйте одночасно кнопки MODE + START


Як включити Bluetooth? Натисніть і утримуйте кнопку LIGHT- індикатор Bluetooth з'явиться на дисплеї (таким же чином вимкнути) При включеному Bluetooth і відсутності з'єднання з телефоном - його іконка в годиннику мерехтить, при наявності з'єднання - горить постійно.


Як виставити час і дату? При підключенні годиника до телефону, синхронізація часу і дати відбувається автоматично протягом 2-10 сек. Також, можна виставити ці показники вручну - Дивіться нижче.


Огляд меню годинника

Режим основного часу (головний екран). Як виставити час? Натисніть і утримуйте кнопку RESET- почнуть мерехтіти годинник, кнопкою START виставите потрібне значення, потім знову натисніть і утримуйте кнопку RESET- почнуть мерехтіти хвилини, кнопкою START виставите, далі таким же чином виставляються секунди, формат часу 12 \ 24 години, після настройки всіх показників -натисніть кнопку MODE- щоб зафіксувати значення.


Дата. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE один раз. Як налаштувати? Натисніть і утримуйте кнопку RESET- начтёт мерехтіти рік, кнопкою START виставите потрібне значення, таким же чином налаштовуємо місяць і число, після цього день тижня виставляється автоматично.


Крокомір. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE 2 рази. Тут відображається кількість зроблених кроків.


Калорії. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE 3 рази. Тут відображається кількість спалених калорій.


Підрахунок пройденої відстані. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE 4 рази. Тут інформація про кількість пройдених км. Увага! Після виключення годин, показники шагомера, калорій і пройдених км -обнуляются, а час і дата знову показують довільне значення.


Будильник. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE 5 разів. Як налаштувати? Натисніть і утримуйте кнопку RESET- почне мерехтіти індикатор будильника, кнопкою START вмикання / вимикання будильник. Щоб, виставити час будильника натисніть і утримуйте кнопку RESET, почнуть мерехтіти годинник - кнопкою START виставите потрібне значення, таким же чином виставляються хвилини, далі натисніть кнопку MODE, щоб зафіксувати налаштування.

 

Секундомір. У режимі основного часу натисніть кнопку MODE 6 разів. Як запустити? Натисніть кнопку START (цієї ж кнопкою зупинити); натиснувши кнопку RESET- проводиться обнуління показників


Який додаток потрібно для установки на Ваш телефон?

Додаток для Android: Sports+ Посилання на додаток

Додаток для Apple: Sports+ Посилання на додаток

Огляд програми. Додаток російською мовою.

Як підключити годинник до телефону? Це можна зробити двома способами: включити Bluetooth на телефоні (попередньо включивши його і на годиннику), і в пошуку нових пристроїв знайти Xwatch- нік годинника; або в додатку: в меню в пункті управління пристроєм.


Mеню.

Перша сторінка

Назва користувача. Ваш профіль. Тут заповнюються Ваші параметри: стать, вік, зріст, вага, також можна встановити аватар. Вказувати ці параметри потрібно для того, щоб показники Ваших фізичних досягнень були коректні і більш точні.

Настройка цільова кількість пройдених кроків. Ваші цілі. Тут можна встановлювати, яку відстань Ви хочете пройти і скільки скинути кг.

Camera. Дистанційне керування за допомогою камери телефону. Як зробити знімок? Для цього потрібно зайти в камеру телефону з програми, спуск виробляється на годиннику кнопкою START. Знімки можна робити як звичайною камерою телефону, так і фронтальною (камера для Селфі). Зроблені фото зберігаються в галереї телефону. Супер функція для сімейних фото, великих компаній і просто любителів фотографуватися)) Телефон можна встановити на будь-якій відстані і робити знімки за допомогою кнопочки на годиннику.


Нагадування. У цьому розділі ви можете виставити будильник, також вмикання / вимикання повідомлення про дзвінки, смс, повідомленнях з додатків QQ / WeChate, повідомлення з Twitter, Facebok, WhatsApp, Skype. При включених повідомленнях, якщо Вам будуть дзвонити або прийде смс, годинник подаватимуть звуковий сигнал і на дисплеї буде мерехтіти кілька секунд іконка про вхідний дзвінок або смс.


Друга сторінка:

Тут відкривається інформація про кількість зроблених кроків, спалених калоріях, відстані в км і витраченого на це часу за день, якщо потягнути сторінку вгору, ви потрапите у вікно,де відображається історія цих показників за день, тиждень, місяць. Увага! при виключенні годин, ця інформація обнуляється.


Вода. Дана модель водостійка, можна приймати душ, плавати в водоймі, пірнати глибше 5-х метрів і натискати кнопки в воді не можна.

Відео

 

Рекомендуємо