Інструкція Skmei Kompass ( моделі 1216, 1231, 1232)


  • 23 березня 2018 19:57:00
  • Переглядів: 8268

Інструкція по експлуатації годинника Skmei Kompass (1216, 1231, 1232)

1. Як виставити час і дату?

 

- Натисніть і утримуйте 2 секунди кнопку D, з'явиться режим 12 \ 24 години, кнопкою Е виберіть потрібний.

- Натисніть і утримуйте 2 секунди кнопку B, з'явиться рік-кнопками Е і С виставите потрібний.

- Натисніть кнопку В, почне блимати режим D / M- формат дати (день-місяць), кнопкою Е виберіть потрібний.

- Натисніть кнопку В - почне блимати годинник, кнопками Е і С виставите потрібне значення, потім в такому ж порядку хвилини.

- В режимі основного часу є функція BEEP- це звуковий сигнал при натисканні кнопок, кнопкою Е його вмикання / вимикання.

2. Секундомір.

- В режимі основного часу натисніть кнопку В один раз-з'явиться індикатор STW. Для включення або зупинити відлік часу натискайте кнопку Е.

- Щоб зафіксувати відрізок часу, натисніть кнопку D - на дисплеї з'явиться індикатор SPL.

- Щоб обнулити час секундоміра, натисніть кнопку Е, відлік зупиниться, потім натисніть кнопку D.

3. Будильник.

 

- В режимі основного часу натисніть кнопку В 2 рази, з'явиться індикатор будильника AL1. Для включення / вимикання натисніть кнопку Е. У даній моделі 3 будильника. Кнопкою D Ви можете перемикати будильники в послідовності AL1-AL2-AL3- SIG. (SIG-погодинної сигнал, якщо він включений-в режимі основного часу з'явиться значок «CHI». Вмикання / вимикання натисніть кнопку Е.

- Як встановити будильник? У режимі першого будильника натисніть кнопку D і утримуйте 2 секунди, почнуть мигати годинник, кнопками Е і С виставите потрібне значення, перейдіть на хвилини, затиснувши кнопку В.

4. Таймера.

- В режимі основного часу натисніть кнопку В 3 рази. З'явиться індикатор TMR. Як виставити? Натисніть кнопку D і утримуйте 2 секунди, почнуть мигати годинник, кнопками Е і С виставите потрібне значення, а потім натисніть кнопку В і утримуйте 2 сек, почнуть мигати хвилини, виставите в такому ж порядку. Для запуску таймера натисніть кнопку Е. Скинути значення таймера можна, встановивши його на «0».

5. Світовий час.

- В режимі основного часу натисніть кнопку В 4 рази. Для включення / вимикання літнього часу натисніть кнопку D. Коли відображається DST- функція літнього часу включена. Кнопкою Е, а також часовий пояс.

6. Компас.

- В режимі основного часу натисніть кнопку D, з'явиться індикатор Compass. Для активації функції натисніть ще раз кнопку D і утримуйте 2 сек. З'явиться індикатор CAL, за допомогою кнопки В виберіть потрібний режим CAL або DEC.

- CAL - це режим автоматичного визначення місця розташування. Для цього, натисніть кнопку Е або С, покрутіть годинник за годинниковою, потім проти годинникової стрілки. Після прокручування годин натисніть кнопку D- якщо вони встигли визначити місце розташування-з'явиться індикатор «ОК» -потім дані. Якщо невдача-індикатор FAIL (в такому випадку спробуйте ещ раз).

- DEC- режим, в якому ви коригуєте настройку для визначення місця розташування вручну. Ви можете змінювати спектр кута за допомогою кнопок Е і С. Максимальний діапазон кута корекції становить + 90 градусів, мінімальний - 90 градусов. Зафіксуйте значення кнопкою D і поверніться до вимірювання місцеположення в першому режимі.

Купити дані моделі наручних годинників з компасом від виробника Skmei можна у нашому інтернет магазині в каталозі годинники Skmei

 

Рекомендуємо