Гарантія


Гарантія на годинник

Наш магазин Raff надає гарантію годинник від 6 місяців (годинники вартістю менше 500 грн), до 12 місяців (годинники вартістю більше 500 грн) з дня продажу.

Заміна несправних частин і пов'язана з цим робота проводиться безкоштовно.

Перед відправленням замовлення покупцеві годинники ретельно перевіряються і тільки за умови 100% справності - відправляються.

Гарантія поширюється на поломки, що виникли з вини виробника.

 

Гарантія не поширюється на:

  •  Елемент живлення (батарейку)
  •  При ударі / падінні годиника
  •  Ремінець, браслет, застібку· 
  •  На корпус і елементи, які не стосуються механізму
  •  Стирання напилення (позолоти і т. П) У процесі природного зносу при експлуатації
  •  Пошкодження годинника водою (крім моделей, призначених для плавання)
  •  Вплив рідин
  •  Екстремальних температур
  •  Використання неліцензійного ПЗ
  •  При втраті кнопок або інших елементів від годинника.

У моделях які мають водостійкість 50 метрів (5 ATM), або IP68 можна сміливо приймати душ, мити руки і плавати. У моделях з водостійкістю 30 метрів (3 АТМ), або IP67 - захист від призг і дощу Під водою не рекомендується користуватися секундоміром (натискати будь які кнопки). На потрапляння води через неправильне використання годинником гарантія не поширюється.

 

Гарантія на взуття

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та нормативно-технічною документацією, інтернет-магазин RAFF надає гарантійний термін експлуатації взуття на протязі 30 днів з дня продажу через інтернет-магазин або початку сезону, в разі придбання товару в не сезоний час:

Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;

Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;

Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

Гарантійний термін - це термін, протягом якого продавець бере на себе обов'язок заміни відповідної продукції або її безкоштовному ремонту в разі виявлення істотних недоліків, які виникли з вини виробника.

 

Гарантія на взуття не надається в таких випадках:

- При недотриманні умов експлуатації та зберігання взуття;

- При неправильному підборі покупцем розміру взуття по повноті, з нестандартною формою стопи або розміром ноги (див. Основні правила підбору взуття);

- При придбанні взуття зниженої в ціні у зв'язку з частковою втратою якості, або очевидними дефектами, на які продавець зазначив покупцеві при покупці;

- Дрібні дефекти, які виникли в процесі експлуатації, але не змінили функціонального призначення взуття, протягом гарантійного терміну усуваються шляхом ремонту.