Електронний годинник


  • 04 квітня 2018 20:11:44
  • Переглядів: 1984

Як вибрати і де купити наручний годинник

Наручний годинник - найзручніший спосіб йти в ногу з часом. Але при покупці їх слід врахувати цілий ряд нюансів, адже наручний годинник повинні не просто бути модним аксесуаром, а й виконувати всі актуальні вимоги, які до них висуваються.

Наручний електронний годинник

Можна купити електронний спортивний годинник, джерелом харчування в яких є звичайна батарейка, або ж сонячна. А можна віддати перевагу кварцовим моделям, де кристал кварцу замінює систему маятника. На базі цього кристала електронним генератором формуються стабільні імпульси, що передаються на кроковий електродвигун. Таким чином, приходить в рух колісний механізм, зсувний стрілки на циферблаті годинника. Наручний чоловічий електронний годинник, наприклад, годинник Skmei може мати цифровий екран або ж циферблат зі стрілками.


Наручний чоловічий годинник - аксесуари для впевнених і стильних покупців!

Вибираючи наручний чоловічий годинник, має сенс звернути увагу саме на кварцові, що володіють високою точністю. Частота коливань генератора незмінна, заводити годинник не потрібно, а похибка точності може скласти лише близько 20 секунд за цілий місяць. Але, звичайно, кварцові годинники - це не вічний двигун, і кристали кварцу теж схильні до старіння. Купити кварцевий наручний годинник можна в інтернет-магазині raff.com.ua, від популярних брендів Skmei, Winner, Jaragar, Naviforce представлені цілим модельним рядом за доступною ціною. Електронні моделі мають цифрові екрани. Існують і змішані, гібридні моделі, в яких поряд з цифровим індикатором присутні і стрілки. придбанням для чоловіка стануть незвичайні наручний чоловічий годинник.

Жіночі електронні наручний годинник

Як універсальний подарунок, завжди актуальні жіночі наручні годинники, завдяки найширшому асортименту моделей і матеріалів, з яких вони виготовлені. Це можуть бути і спеціальний годинник для фітнесу і прості класичні.
Ціна моделі, її естетичний вигляд і термін служби знаходяться в залежності від матеріалу, використаного при виготовленні корпусу. Для дитячого електронного годинника найбільш актуальний пластик. Якісні моделі чоловічих годинників переважно виготовляються з якісної неіржавіючої сталі або полікарбонату. Купуючи ж наручний електронний годинник недорого, Ви, швидше за все, зіткнетеся з корпусом із сплавів алюмінію. Такий матеріал може виявитися недовговічним і схильним до пошкоджень через свою відносної м'якості.

 

Рекомендуємо